Телефон: +7(843)-793-27-47

«Терроризм-угроза обществу»

Опубликовано: 17.11.2016

«Терроризм-угроза обществу»

17 ноября 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» педагог дополнительного образования Равиль Шафигуллин для обучающихся 1-4 классов провел беседу на тему «Терроризм-угроза обществу», где ребята узнали о то, как нужно вести себя  при угрозе террористического акта, также активно задавали  интересующие их вопросы.

“Терроризм җәмгыяьнең куркынычлыгы”

17 ноябрь көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә өстәмә белем бирү укытучысы Равил Шәфигуллин 1-4нче сыйныф укучылары өчен “Терроризм-җәмгыятьнең куркынычлыгы” дигән темага әңгәмә үткәрде. Балалар террорчылык акты вакытта үзеңне ничек тотарга кирәк икәнен белделәр, шулай ук үзләрен кызыксындырган сорауларын бик актив бирделәр.