Телефон: +7(843)-793-27-47

«Первые шаги первоклассников»

Опубликовано: 23.09.2016

«Первые шаги первоклассников»

22 сентября 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» учитель первого класса Татьяна Бурханова с первоклассниками провела беседу на тему: «Учись учиться», в ходе которой она нацелила учащихся на получение прочных знаний и вывела их  интересы к усвоению определенных предметов.

“Беренче сыйныф укучыларының беренче адымнары”

22 нче сентябрь көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә беренче сыйныф укытучысы Татьяна Бурханова “Укырга өйрән” дигән темага әңгәмә үткәрде.Укучылар бик кызыксынып төрле сорауларга җавапларын бирделәр, укытучы һәрбер балага нык белемнәр алыр өчен яхшы укырга кирәген аңлатты.