Телефон: +7(843)-793-27-47

«Педагогический совет»

Опубликовано: 27.08.2016

«Педагогический совет»

27 августа 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» прошёл  педагогический совет на  тему «Анализ учебно-воспитательной работы за 2015-2016 учебный год  и задачи на  новый  учебный год ».  Заместители  директора по учебной работе Татьяна Потягунина и по воспитательной работе Зимфира Переведенцева познакомили   коллектив с  анализом учебно-воспитательной деятельности ,задачами и  планом работы на 2016-2017 учебный год .

“Укытучылар  утырышы”

27 нче август көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә “2015-2016 нчы уку елының  укыту-тәрбия эшенең анализы һәм яна уку елына максатлары” дигән темага укытучылар утырышы булып узды. Тәрбия буенча урынбасары  Зимфира Переведенцева һәм укыту буенча директор урынбасары Татьяна Потягунина коллективны бу тема  белән таныштырдылар, бергәләшеп анализ ясадылар һәм максатларны билгеләделәр. Яңа уку елы уңышлы булсын!