Телефон: +7(843)-793-27-47

«Дела житейские»

Опубликовано: 24.06.2016

«Дела житейские»

24 июня 216 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» пришкольном лагере «Дружба» было много приятных хлопот. Ребята все дружно сходили в Шеланговскую врачебную амбулаторию, где узнали свой вес и рост, а также поучаствовали в конкурсной программе «Пешеход, велосипедист, водитель». Появились и любители потанцевать, которые приглашали и других, при этом даря друг другу хорошее настроение.

“Менә шундый хәлләр”

24 нче июнь көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбе “Дуслык” лагеренда мәшәкәтле көн булды.Балалар Шеланга табиблар  амбулаториясенә бардылар һәм анда үзләренең буйларын һәм авырлыкларын белделәр, шулай ук “җәяүле,велосипедчы, машина йөртүче” конкурс программасында актив катнаштылар.Шул арада биергә яратучылар да күбәеп китте һәм бер-берсен биергә чакыра башладылар, шуның белән барысы да яхшы кәеф белән булдылар.