Телефон: +7(843)-793-27-47

«Мы помним»

Опубликовано: 23.06.2016

«Мы помним»

22 июня 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» пришкольном лагере «Дружба» воспитатели Раушанья Гафурова, Сергей Казаков и Татьяна Бурханова организовали мероприятие под названием «Мы помним». Ребята внимательно слушали рассказ, а затем активно участвовали в викторине. По своей инициативе дети оформили плакат- так видимо просила их душа.

“Без хәтерлибез”

22 нче июнь көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбе “Дуслык” лагеренда тәрбиячеләр Раушанья Гафурова, Сергей Казаков һәм Татьяна Бурханова “Без хәтерлибез” дигән чара оештырдылар.Балалар игътибар белән тыңладылар, аннан соң үз фикерләрен белдерә-белдерә викторинада  актив катнаштылар, шулай ук үзләре плакатта рәсем ясадылар-аларның җаны  шулай теләгәндер инде.