Телефон: +7(843)-793-27-47

«Поездка в бассейн»

Опубликовано: 16.06.2016

«Поездка в бассейн»

16 июня 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» пришкольном лагере «Дружба» воспитатели Раушанья Гафурова, Татьяна Бурханова и Сергей Казаков назвали день «Поездка в бассейн». Некоторые ребята уехали в бассейн- их там ждала развлекательная программа, а остальные занялись кропотливой работой. Ребята погуляли по берегу «Волги», а затем оформили стенд «Я люблю лето!» В завершении дня на «Поляне откровений» каждый поделился своими положительными эмоциями, а их было предостаточно.

“Без бассейнга барабыз”

16 нчы июнь көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбе “Дуслык” лагеренда тәрбиячеләр Раушанья Гафурова, Сергей Казаков һәм Татьяна Бурханова көнне “Без бассейнга барабыз” дип атадылар.Кайбер балалар бассейнга киттеләр, ә калганнары эш белән шөгелләнделәр.Балалар яр буенда төрле уеннар уйнадылар, ә аннан соң “Мин җәйне яратам” дигән темага рәсемнәр ясадылар.Көн ахырында һәр бер бала  көн дывамындагы үзенә ошаган мизгелләрне әйтеп китте, шуның белән бер-берсенә яхшы кәеф теләде.