Телефон: +7(843)-793-27-47

Окончание учебного года.

Опубликовано: 01.06.2016

Окончание учебного года.

31 мая 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ» директор щколы Лидия Ледяева провела линейку по окончанию учебного года. Каждый класс отчитался за проделанную работу в течении года, были награждены грамотами за «отличную» учебу-Полина Никонова-ученица 2 класса и Анна Абросимова-ученица 3 класса, также ребята которые учились на «хорошо» и  принимали активное участие в жизни школы , района и республики.

Уку елның актык көне.

31 нче май көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбендә мәктәп директоры Лидия Ледяева уку елның актык көненә багышланган линейка уздырды. Һәр класс уку елы дәвамындагы эшләнгән эшләр өчен отчет бирде, шулай ук “бишле”ләргә генә укыган өчен  2 нче сыйныф укучысы Полина Никонова һәм 3 нче сыйныф укучысы Анна Абросимова грамоталар белән бүләкләнделәр,шулай ук мәктәп тормышында, районда һәм республикада актив катнашкан укучылар грамоталар һәм бүләкләр белән бүләкләнделәр.