Телефон: +7(843)-793-27-47

«Здравствуй, лето!»

Опубликовано: 01.06.2016

«Здравствуй, лето!»

30 мая 2016 года в МБОУ «Шеланговская СОШ»  учителя Татьяна Бурханова и  Татьяна Потягунина совместно с детьми ходили в поход. Ребята поделились на команды и устраивали различные спортивные соревнования, рисовали и защищали плакаты на тему «Здравствуй, лето!». В конце дня подвели итоги и пожелали друг другу яркого и теплого лета.

“Җәй, исәнме!”

30 нчы май көнне Шеланга урта гомуми белем бирү мәктәбеннән  башлангыч сыйныф укытучылары Татьяна Бурханова һәм Татьяна Потягунина укучылар белән бергә  походка барып кайттылар.Балалар отрядларга бүленеп  төрле  спорт чаралары оештырдылар, “Җәй, исәнме!” темасына плакатларда  рәсемнәр ясадылар һәм аны якладылар.Көн ахырында  балалар нәтиҗәләр ясадылар һәм бер-берсенә  җылы һәм искиткеч  җәй теләп калдылар.