Адрес: 422729, РТ, Высокогорский район, с.Суксу, ул.Школьная, д.13
Телефон: +7(843)-656-18-12
E-Mail: Ssux.Vsg@tatar.ru, suksu@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Суксинская ООШ"
Руководитель: Закиров Айрат Булатович
Год основания учреждения: 1929

Коллегабыз «Авыл укытучысы – 2017» конкурсының җиңүчесе булды

Опубликовано: 01.10.2017

Казанның Ш.Мәрҗани исемендәге 2 нче татар гимназиясендә «Авыл укытучысы-2017» конкурсының финал өлеше тәмамланды.

59 балл җыеп,коллегабыз  татар теле һәм әдәбияты укытучысы Клара Гарипова  «Авыл укытучысы-2017» конкурсының җиңүчесе булды. Аны шушы зур җиңүе белән котлыйбыз.

Хөрмәтле Клара Бариевна!

Сезне чын күңелдән «Авыл укытучысы – 2017» конкурсының җиңүчесе  булуыгыз белән котлыйбыз! Сезгә исәнлек-саулык, күңел күтәренкелеге, зур уңышлар, бетмәс-төкәнмәс энергия, тыныч тормыш  телибез. Укучыларыгызның рәхмәтләренә төренеп, аларның ярдәмен тоеп яшәргә насыйп булсын. Атачак таңнарыгыз – аяз, туасы көннәрегез – кояшлы, төннәрегез - тыныч, сәламәтлегегез нык булсын.

Иң изге теләкләр белән  Суыксу төп  гомуми белем бирү мәктәбе коллективы