Короткое название: МБОУ "Куркачинская НОШ"

Ата - аналар җыелышы –«Балаларның куркынычсызлыгын тәэмин итү»

Опубликовано: 05.09.2019

Хәзерге вакытта күп кенә ата-аналарны балаларның куркынычсызлыгы борчый. Балаларны куркынычсызлык кагыйдәләренә иң беренче гаиләдә өйрәтерә кирәк. Ә моның өчен кирәкле информацияне әти-әниләрнең үзләренә белергә кирәк. Шуңа күрә без балага хәзерге дөньяның чынбарлыгын ачып бирергә тиеш.Бүгенге ата-аналар җыелышында сүз балаларның куркынычсызлыгын тәэмин итү турында булды.