Адрес: 422726, РТ, Высокогорский район, д. Айбаш, ул. Центральная, д. 1
Телефон: +7(843)-656-07-16
E-Mail: aibashoosh@mail.ru, Sayb.Vsg@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Айбашская ООШ"
Руководитель: Лотфуллин Надир Вакифович
У нас учатся: 215 мест, 29 учеников/ 9 воспитанников
У нас учат: 13 учителей/ 1 воспитатель

ВСЕ школьные новости

Яңа ел бәйрәме!

Опубликовано: 26.12.2015

Менә  уку елының беренче ярты еллыгы да тәмамланды, тиздән яңа 2016 нчы елга аяк басабыз.Безнең мәктәптә бүген бәйрәм, иске елны озатабыз, яңа 2016 нчы елны каршылыйбыз. Беренче яртыеллыкка йомгак ясалды, ә хәзер укучылар көче белән хәзерләнгән яңа ел тамашасы уздырыла. Тамаша бик күңелле бара, укучылар уеннарда актив катнашалар. Якынлашып килүче 2016 нчы ел белән тәбрик итәбез, эштә, укуда зур уңышлар теләп калабыз. Яңа ел 2016 нчы ел бары тик шатлыклы хәбәрләр генә алып килсен.