Адрес: 422723,Республика Татарстан, Высокогорский район, село Алан-Бексер, улица Школьная, дом 13 Татарстан Республикасы, Биектау районы, Алан-Бәксәр авылы, Мәктәп урамы, 13 нче йорт
Телефон: +7(843)-656-39-34
E-Mail: Sabex.Vsg@tatar.ru, alan-bexer2010@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Алан-Бексерская ООШ"
Руководитель: Галимзянова Надежда Сергеевна
У нас учатся: 43 учащихся/ 13 воспитанников
У нас учат: 15 учителей/1 воспитатель

Бексер новости

Встречаем Новый год!/ Яңа елны каршылыйбыз!

Опубликовано: 28.12.2018

25 декабря прошли праздничные мероприятия для учащихся начальных классов (организатор Галиева Г. К.) и 5-9 классов (организатор Галимзянова Е.В.).  Были показаны интересные и весёлые сказочные представления, где проявили свои таланты все ученики школы. Так же школьников и гостей школы ждали занимательные игры, конкурсы и подарки.

25 декабрь көнне башлангыч сыйныф укучылары (оештыручы Галиева Г. К.) һәм 5-9 сыйныф укучылары (оештыручы Галимҗанова Е. В.) өчен бәйрәм чаралары булып узды.  Укучылар кызыклы һәм күңелле әкияти тамашалар күрсәттеләр, анда үзләренең талантларын ачтылар. Шулай ук мәктәп укучыларын һәм кунакларны кызыклы уеннар, конкурслар һәм бүләкләр көтә иде.