Руководитель: Юсупова Сарина Гафуровна
У нас учатся: 69 (66 учащихся, 3 воспитанника)
У нас учат: 31 педагог (29 учителей, 2 воспитателя)

Атна нәтиҗәләре/ Итоги недели

Опубликовано: 19.12.2015

Югары Кибәхуҗа урта мәктәбе узган атнада  матур эшләр, мул уңышлар белән яшәде. Ике атна буе дәвам иткән мәктәпкүләм өстәл теннисы ярышлары тәмамланды. Һәкем теннис уйнады, иптәшләренә көч бирде, җиңүчеләрене котлады. Югары  классларда иң оста өстәл теннисы уенчылары: Закиров Нияз – 1 урын, Шогаепов Илнур – 2 урын, Ислаиов Фаиль -  3 урын; кечкенәләр группасыннан: Шугаепов Илзир – 1 урын, Сөнгатуллин Рәмзил - 2 урын, Мубаракзянов И.- 3 урын; иң көчле класс-команда – 10, 4 класслар – 1 урын; 11, 5 класслар – 2урын; 9,7 класслар – 3 урын. Укуда да сынатмадык : контроль эшләр эшләнде, татар теле һәм әдәбиятыннан республика олимпиадасының муниципаль турында чыгыш ясадык. Татар теле- Сөнгатуллин Булат, җиңүче;Мухаметзянова Ләйсән, Нурисламова Миләүшә,Хазиева Айзилә, Газизова Рәзинә , - призёрлар; татар әдәбияты - Мухаметзянова Ләйсән- җиңүче; Сөнгатуллин Булат,Мубаракзянова Фирсинә, Афзалова Әлфия,–призёрлар. Киләчәктә дә уңышлар насыйп булсын!

Прошлая неделя для учеников и учителей Верхнекибякозинской средней общеобразовательной школы была очень насыщенная и плодотворная. Две недели ученики соревновались по настольному теннису. Есть победители. Начались контрольные работы. Ученики участвовали на муниципальном туре республиканской олимпиады по татарскому языку и литературе. Есть победители и призёры. Молодцы! Желаем успехов!