Руководитель: Юсупова Сарина Гафуровна
У нас учатся: 69 (66 учащихся, 3 воспитанника)
У нас учат: 31 педагог (29 учителей, 2 воспитателя)

Төмән кунаклары Максабаш мәктәбендә/Гости из Тюмени

Опубликовано: 26.10.2015

21 октябрь көнне районыбызга  Төмән өлкәсе делегациясе килде. Эшлекле визит белән килгән кунакларны муниципаль район башлыгы Илдус Зарипов, һәм аның ярдәмчеләре каршылады. Алар район буенча төрле урыннарда булдылар.Төмән муниципаль район  башлыгы Светлана Иванова: «Кечкенә генә район, зур шәһәрләрне дә уздыра, шаккатырлык хәл, әйтер сүзләр юк», - диде очрашу барышында.  Шулай ук безнең  Максабаш  башлангыч мәктәбебездә дә булдылар һәм тагын бер кат үзләренең соклануларын җиткерделәр.

21 октября наш район посетила делегация Тюменской области с рабочим визитом. Они побывали и в нашей Максабашской начальной школе и выразили свои восхищения.