Руководитель: Юсупова Сарина Гафуровна
У нас учатся: 69 (66 учащихся, 3 воспитанника)
У нас учат: 31 педагог (29 учителей, 2 воспитателя)

Дежур тавышы/ Дежурство

Опубликовано: 06.12.2014

1 декабрьдән  декабрьгә кадәр мәктәп күләмендә Низаметдинова В.Ә. һәм Каримуллина М.М. җитәкчелегендә 4,6 сыйныф укучылары дежур торды. Яңалыклар: 3 декабрь көнне 11 нче сыйныф укучылары бердәм дәүләт имтиханына кертелү өчен рус теленнән сочинение яздылар.Шул ук көнне Иске Җөри урта мәктәбе базасында КНИТУ укытучылары белән Теләче районы укучыларының очрашуы булды. Анда безнең мәктәпнең дә химия һәм физика фәннәрен яхшы үзләштерүче алдынгы укучылары катнашты. 3 декабрь – “Билгесез Солдат Көне”. Шул уңайдан һәр сыйныфта класс сзгатьләре уздырылды. Җиңүнең 70 еллыгына да укучыларыбыз әзерлек эшләре алып бара.

С 1 по 6 декабря в Верхнекибякозинской средней школе дежурили 4,6 классы под руководством Низамутдиновой В.А. и Каримуллиной М.М. Новости:  3 декабря одиннадцатиклассники написали по литературе пропускное сочинение к ЕГЭ. В этот же день на базе Старозюринской школы была организована встреча учащихся Тюлячинского района с преподавателями КНИТУ. Среди них были и наши ученики, которые хорошо усваивают химию и физику.   3 декабря  в школе были проведены классные часы на тему “День Неизвестного Солдата”. Учащиеся также готовятся к 70-летию Победы.