Руководитель: Юсупова Сарина Гафуровна
У нас учатся: 69 (66 учащихся, 3 воспитанника)
У нас учат: 31 педагог (29 учителей, 2 воспитателя)

Строим будущее без коррупции!/ Коррупциясез киләчәк төзибез!

Опубликовано: 30.11.2023

На муниципальном  этапе республиканского конкурса творческих работ- сочинений антикоррупционной направленности «Строим будущее без коррупции» в номинации «Сочинение» среди учащихся 5-11 классов ученица 6 класса Малокибякозинской основной школы Рахматуллина З.  заняла II место. Она написала сочинение на тему «Честность всего дороже».(Учитель- руководитель Арсланова И.М.)

Сегодня  Рахматуллина З. с заместителем директора по УВР Рахматуллиной А.А. участвовала на церемонии награждения в актовом зале районной администрации. Ей вручили Грамоту РОО и подарочный сертификат.

Поздравляем, желаем дальнейших успехов.

5-11 сыйныф укучылары арасында  «Коррупциясез киләчәк төзибез” темасына үткәрелгән республикакүләм иҗади эшләр- сочинениеләр конкурсының муниципаль этабында “Гаделлек бар нәрсәдән кыйммәт” темасына сочинение язып, Кече Кибәхуҗа төп мәктәбенең 6 сыйныф  укучысы Рахматуллина З. II урын яулады. (Эшнең җитәкчесе –Арсланова И.М.)

Бүген Рахматуллина З.  директор урынбасары Рахматуллина А.А. белән район администрациясенең актлар  залында бүләкләү тантанасында  катнашты. Аңа  район мәгариф бүлегенең Мактау Грамотасы  һәм бүләкләү сертификаты тапшырылды.

Котлыйбыз, алга таба да уңышлар телибез.