“Авылда яңа төзелешләр”/ “Новостройки в селе”.

Опубликовано: 08.09.2020

Олы Кибәхуҗа башлангыч мәктәбе ремонттан соң үзенең эшен тулы көченә башлап җибәрде. Якты матур мәктәптә уку елы башланды. Укучылар белән “Авылда яңа төзелешләр” темасына экскурсия үткәрелде. Балалар яңа мәктәп, балалар мәйданчыгы, спорт площадкасы, авыл клубы  территорияләрендә булып, авылның матурлыгын күзәттеләр.

Большекибякозинская начальная школа после капитального ремонта вновь открыла свои двери.Дети с радостью идут учиться в свою родную новую школу. 7 сентября прошла экскурсия на тему “Новостройки в селе”. Учащиеся побывали на таких объектах, как детская площадка, спортивная площадка, в сельском доме культуры. Радовались красотой родного села.