Белем бәйрәме/День знаний

Опубликовано: 01.09.2020

Бүген,Югары Кибәхуҗа урта мәктәбендә шаулап “Белем бәйрәме”  үтте. «Белем көне»  һәр укучы өчен иң шатлыклы бәйрәм. Шушы тантаналы вакыйгадан яңа уку елы башлана.Укучыларны бәйрәм белән  мәктәп директоры тәбрикләде  Ул укучыларга үзенең  теләкләрен җиткерде. Бәйрәм бик күңелле үтте. Бу уку елының беренче дәресләре  “ Рәхмәт әйтергә вакыт”, “ Безне чорнап алган барлык әйбер  ул-экология”дип аталды.

Сегодня в Верхнекибякозинской  средней школе прошел праздник “ День знаний». На празднике директор школы поздравила учеников с праздником..  Праздник всем очень понравился. . Первые уроки  в День знаний были посвящены темам  «Время сказать спасибо», « Экология – это все, что нас окружает»