“Соңгы кыңгырау-2020” \ “Последний звонок -2020”

Опубликовано: 01.06.2020

29 ынчы май көнне Югары Кибәхуҗа  урта мәктәбе чыгарылыш сыйныф укучылары онлайн “Соңгы кыңгырау-2020”  үткәрделәр. Алар иҗади видеоролик  аша туган мәктәпләре белән саубуллаштылар, хөрмәтле укытучыларына рәхмәт сүзләре җиткерделәр. Укытучылар коллективы чыгарылыш сыйныф укучыларына хәерле юллар, матур киләчәк теләделәр.

29 мая отзвенел последний школьный звонок. В отличие от прошлых лет, он прошёл в формате - онлайн. В прямом эфире – слова благодарности от выпускников и воспоминания из школьной жизни.

Смелее прощайся со школой,
Без грусти – вся жизнь впереди.
Встречай же с улыбкой весёлой
Дорогу свою и иди!