Твой безопасный путь в школу/Мәктәптә -куркынычсыз юлдан

Опубликовано: 21.05.2020

В Малокибякозинской основной школе классные руководители продолжают с учащимися дистанционно изучать правила дорожного движения .Классный руководитель 7 класса Арсланова И.М. проводила классный час на тему «Твой безопасный путь в школу».

Кече Кибәхуҗа төп мәктәбендә сыйныф җитәкчеләре укучылар белән дистанцион форматта юлда йөрү кагыйдәләрен өйрәнүне дәвам итәләр. 7 сыйныф җитәкчесе Арсланова И.М. “Мәктәпкә -куркынычсыз юлдан “ дип исемләнгән сыйныф сәгате үткәрде.