Наши победы/ Безнең җиңуләр

Опубликовано: 19.03.2020

Подвели итоги муниципального тура смотра-конкурса среди дошкольных образовательных организаций РТ по профилактике  детского дорожно-транспортного травматизма « Зеленый огонек» . И наша дошкольная группа заняла 3 место. Организаторы выразили благодарность всем участникам конкурса.

Район куләмендә  мәктәпкәчә  яшьтәге балалар бакчалары арасында уткәрелгән «Яшел ут» бәйгесенә йомгак ясалды.Бу бәйгедә безнең мәктәпкәчә яшьтәгеләр төркеме 3 урынга лаек булды. Оештыручылар  конкурста катнашучыларның барысына да рәхмәт белдерделәр.