Юбилеегыз белән!/ С юбилеем Вас!

Опубликовано: 11.03.2020

Бүген, 10 март  көнне озак еллар буена Кече  Кибәхуҗа мәктәбендә химия- биология укыткан ветеран укытучы, белем һәм тәрбия бирүдәге нәтиҗәле хезмәтләре өчен Татарстан Республикасы , Россия Федерациясе Мәгариф һәм фән министрлыкларының Мактау Грамоталары,район мәгариф бүлегенең рәхмәт хатлары, грамоталары белән бүләкләнгән  Биктимирова Хафәзә Сәлаховна 70 яшьлек  юбилеен билгеләп үтә.Хафәзә Сәлаховнаны Кече Кибәхуҗа төп мәктәбе коллективы  юбилее белән тәбрик итте.

Сегодня, 10 марта,  учитель   химии- биологии Малокибякозинской основной школы,ветеран образования  Биктимирова Хафаза Саляховна   отмечает свой 70 летний юбилей.За многолетний результативный труд Хафаза Саляховна награждена  Почетными грамотами МО и Н  Республики Татарстан, МО  Российской Федерации, грамотами и благодарственными письмами районного отдела образования. Коллектив Малокибякозинской основной школы поздравил ветерана  с юбилеем.