Сокровища родного языка/ Туган телем- тиңсез хәзинәм.

Опубликовано: 02.03.2020

Со 2 по 7 марта в  Малокибякозинской основной школе проводится Неделя литературы и искусства. Сегодня по плану Недели учитель родного языка и литературы Закирова Г.М. с учащимися 5 класса проводила мероприятие, посвященное сокровищам родного языка.

2-7 март көннәрендә  Кече Кибәхуҗа төп мәктәбендә  әдәбият һәм сәнгать атналыгы бара. Атналыкның планы нигезендә, бүген ана  теле  һәм әдәбияты  укытучысы Закирова Г.М. 5 сыйныф укучылары белән туган телебезнең тиңсез хәзинәлзренә багышланган чара үткәрде.