Классные часы/Сыйныф сәгатләре

Опубликовано: 25.02.2020

В МБОУ-Верхнекибякозинская средняя школа проводились классные часы по профилактике пожарной безопасности.Учащимся были показаны презентации и видеоролики.В конце классного часа ученики получили ответы на интересовавшие им вопросы.

Югары Кибәхуҗа урта мәктәбендә пожар куркынычсызлыгы турында сыйныф сәгатьләре үтте.Укучыларга презентация һәм  видеороликлар күрсәтелде. Сыйныф сәгате ахырында укучылар үзләрен кызыксындырган сорауларга җаваплар алды.