Руководитель: Юсупова Сарина Гафуровна
У нас учатся: 69 (66 учащихся, 3 воспитанника)
У нас учат: 31 педагог (29 учителей, 2 воспитателя)

Филиал яңалыклары/Новости филиала

Опубликовано: 28.12.2017

23 декабря в школе прошла новогодняя ёлка для учащихся 1-4 классов. Силами учащихся поставлена интересная новогодняя сказка! На новогоднее представление приглашены  родители, воспитанники детского сада. Праздник был незабываем. Спасибо классным руководителям, за подготовку праздника. Особая благодарность учащимся за активное участие. Всем новогоднего настроения!!!

С Новым годом поздравляем!
Счастья в жизни Вам желаем!
Чтоб прожить Вам этот год
Без тревог и без забот.
Чтобы все мечты сбывались,
И в году чтоб в этом новом
Предстоящем молодом
В мире - мира, в жизни-счастья
И веселья полный дом!
С Новым годом!
С Новым счастьем!
С Новым годом, с новым счастьем!

23 нче декабрь көнне Максабаш башлангыч мәктәбендә “Чыршы бәйрәме " узды. Бәйрәмебезгә  Кыш бабай ,Кар кызы , Яңа ел һәм күп кенә  башка кунаклар килгән иде.Бәйрәм 2 нче чирек нәтиҗәләренә йомгак, ярты ел буена уздырылган иҗади конкурсларга  нәтиҗә ясау белән башланып китте. Яңа ел тамашасы җыр, бию, кызыклы уеннарга бик бай булды. Бәйрәмнең төп кунаклары Кыш бабай белән Кар кызы укучылар белән бергә күңел ачтылар, чыршы әйләнәсендә җырлар җырладылар. Яңа еллар балаларга саулык-сәламәтлек, иҗади уңышлар, ныклы белемнәр алып килсен.Илләребез тыныч, көннәребез имин булсын!

Хөрмәтле дуслар! Кадерле хезмәттәшләр!
Барыгызны да якынлашып килүче яңа ел белән котлыйбыз!
Әлеге искиткеч һәм барыбыз да яраткан бәйрәм уңаеннан иң изге теләкләрне кабул итеп алыгыз! Соңгы елларда без үз язмышыбыз өчен җаваплы булырга өйрәндек. Яңа елга кергәндә без барыбыз да үз көчләребезгә ышанабыз һәм киләчәккә өмет белән карыйбыз. Киләчәктә нинди генә авырлыклар булган очракта да без аларны җиңәчәкбез.
Яңа ел төне – өметләр вакыты. Без  һәрберебезгә тынычлык, мәхәббәт һәм иминлек, бәхет һәм шатлык, сәламәтлек һәм уңышлар телибез!
Яңа ел белән!