Руководитель: Юсупова Сарина Гафуровна
У нас учатся: 69 (66 учащихся, 3 воспитанника)
У нас учат: 31 педагог (29 учителей, 2 воспитателя)

Наш чемпион/ Безнең чемпион

Опубликовано: 11.04.2016

2016 нчы елның 8 апрелендә «Батыр» спорткомплексында «Теләче» спорт мәктәбе 2000 нче елда туган һәм аннан да яшьрәк егетләр арасында милли көрәш буенча РСФСРның спорт остасы,  Россиянең атказанган фермеры Сәгыйт Шәрифулла улы Гыйниятуллин призына  22 нче тапкыр көрәш буенча район беренчелеген уздырды.Безнең  Максабаш башлангыч мәктәбеннән укучыбыз Дәүләтшин М.М. үз авырлыгында 2нче урынны алды. Җиңүчене котлыйбыз!!! Аңа  яңа уңышлар телибез!!!

8 апреля 2016 года в с/к «Батыр» с.Тюлячи  ДЮСШ  «Тюлячи» провела Первенство Тюлячинского района по борьбе корэш  среди юношей 2000 г.р. и моложе, на призы мастера спорта РСФСР, заслуженного фермера России    Сагита Гиниятуллина. Наш победитель : Давлетшин М.М.-2 место Желаем успехов!