С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение – Саушская основная общеобразовательная школа Тюлячинского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 420093, Республика Татарстан, Тюлячинский район, c. Сауш, ул. Сиразетдиновых, д.47
Телефон: +7(843)-605-20-04
E-Mail: school_saush@mail.ru, Ssau.Tul@tatar.ru
Короткое название: МБОУ- Саушская основная общеобразовательная школа Тюлячинского района РТ
Руководитель: Хасанова Альбина Мубаракзяновна
Год основания учреждения: 2002
У нас учатся: 19 учащихся, 7 воспитанников
У нас учат: 11 учителей, 2 воспитателя

Новости Саушской ООШ

Школьный кружок приглашает/Мәктәп түгәрәге чакыра

Опубликовано: 24.10.2023

"Күңелле сәхнә" түгәрәгенә йөрүче балаларны карлы яңгыр да туктата алмый. Җылы, якты мәктәп, дусларның бергә җыелуы бөтен нәрсәне хәл итә. Телгә йомшак, җанга ачкыч таба белә торган Наилә Василовна турында әйтеп тә торасы юк. Бүген "Көзге бал"га әзерлек эшләре барды, чыгышларны кабатладык, уеннарга дидактик материаллар уйлап таптык. Бәйрәм чарасыннан фоторепортаж булачак. Безнең белән булыгыз!