Муниципальное бюджетное учреждение дополнительного образования «Центр детского творчества» Тюлячинского муниципального района РТ

Адрес: 422080, РТ, Тюлячинский район, с. Тюлячи, ул. Фатыха Хусни, д. 6А
Телефон: +7(843)-602-14-87
E-Mail: sdt_07@mail.ru
Короткое название: МБУДО "ЦДТ" Тюлячинского района
Руководитель: Баева Зиля Рафаилевна

Все новости ЦДТ

Районный тур Республиканского конкурса профессионального мастерства педагогов дополнительного образования "Сердце отдаю детям"

Опубликовано: 06.02.2017

Әлеге конкурста 7 конкурсант катнашты. Балалар иҗат үзәгеннән:
Баева Зилә Рафаил кызы;
Галимзянова Фәния Габделхак кызы;
Шаипова Раъно Исам кызы;
Баширова Нурия Ильдус кызы;
Вохмина Гулия Рашат кызы;
Сахабиева Люция Заһид кызы.
Һәм Балаларны сәламәтләндерү – белем бирү үзәге муниципаль бюджет учреждениясеннән: Хабиров Артур Рустамович.
Конкурс кызык һәм мавыктыргыч булды. Педагогларның әзерлекләре бик яхшы, һәрберсенең үз эшләренең осталары икәнлеге күренеп тора. Җюри әгъзалары да алар өчен бик куанып, сокланып утырдылар. Җюри членнары: 1. Район мәгариф бүлеге тәрбия эшләре урынбасары - Шакирова Гөлнара Ринат кызы, 2. Мәгариф бүлеге тәрбия эшләре буенча методисты – Фасхиев Ильшат  Рәфкат улы, Балалар иҗат үзәге директоры – Махмутова Зөлфия Шамил кызы, Балалар иҗат үзәге директор урынбасары – Исмагилова Фәнзия Мәъсүм кызы, Балалар сәламәтләндерү – белем бирү үзәге муниципаль бюджет учреждениясе директор урынбасары – Загидуллина Ләйсән Рашитовна булдылар.
Конкурс нәтиҗәләре болай ясалды: 1 урында – Баева Зилә Рафаил кызы;
2 рын- Галимзянова Фәния Габделхак кызы; 3 урын- Вохмина Гөлия Рашат кызы, ә өчлеккә кермәгән педагоглар катнашу өчен грамоталар белән бүләкләнделәр. Һәрбер катнашучыга Балалар иҗат үзәгеннән истәлекле бүләкләр тапшырылды.
Баева Зилә Рафаил кызы 28 февраль көнне районыбыз данын Саба районында, зона турында яклаячак.
“Балаларга йөрәгемне бирәм” конкурсының район турында катнашкан барлык өсәмә белем бирү педагогларына зур рәхмәтебезне белдерәбез. Эшләрендә яңадан –яңа уңышлар телибез!
В конкурсе приняли участие педагоги из Центра детского твочества и детского оздоровительно- образовательного центра:  Хабиров Артур Рустамович, Баева Зилә Рафаил кызы, Галимзянова Фания Габдулхаковна, Шаипова Раъно Исамовна, Баширова Нурия Ильдусовна, Вохмина Гулия Рашатовна, Сахабиева Люция Загитовна. Каждый конкурсант показал кредо  и провела занятие с детьми. Все педагоги получили дипломы участников конкурса и памятные подарки. Первое место жюри присудило Баевой Зиле Рафаиловне, второе  место Галимзяновой Фание Габдулхаковне  и третье место Вохминой Гулие Рашатовне.