• Детские сады

Адрес: 423874, Республика Татарстан, Тукаевский район, с. Тлянче-Тамак, ул. Детсадовская, д. 8
Телефон: +7(855)-279-70-48
E-Mail: Akchechek.Sad@tatar.ru
Короткое название: МБДОУ - д/с «Акчэчэк» Тукаевского муниципального района РТ
Руководитель: Камалова Альбина Наиловна

Умные игры/Акыллы уеннар

Опубликовано: 29.11.2023

В Казани «Умные игры», разработанные специалистами международных мультилингвальных детских садов «Бала-Сити», получили  100 дошкольных образовательных организаций Татарстана. Эти игры были переданы и нашему детскому саду. Обучение по проекту «Умные игры» прошло с 23 по 25 ноября 2023 года в общеобразовательной организации «Бала Сити».

Казанда «Бала-Сити» халыкара мультилингваль балалар бакчалары белгечләре уйлап тапкан «Акыллы уеннар» Татарстанның 100 мәктәпкәчә белем бирү оешмасына таратылды. Безнең балалар бакчасына да бу уеннар тапшырылды.«Акыллы уеннар» проекты буенча укыту 2023 нче елның 23-25 нче ноябрь көннәрендә «Бала Сити» гомуми белем бирү оешмасында  узды.