BabySkills

Опубликовано: 16.04.2022

Финал Межрегионального чемпионата BabySkills состоялся в онлайн-формате 16 апреля. В нём приняли участие более 300 юных россиян из 30 регионов страны по 27 компетенциям. Цель чемпионата: создание модели ранней профориентации, повышение престижа рабочих профессий, комплексная оценка знаний детей по профессиям, демонстрация первичных умений в данной области.
Наш воспитанник Хайруллин Роберт представлял компетенцию "Ресторанный сервис" и в финале чемпионата BabySkills-2022 среди воспитанников дошкольных образовательных учреждений России занял почетное второе место.
Выражаем слова огромной благодарности заведующей Андреевой Ларисе Николаевне, старшему воспитателю Фархутдиновой Людмиле Константиновне, логопеду Ивановой Розе Геннадьевне, воспитателю Ситдиковой Резеде Азатовне и родителям за подготовку Роберта.
Дальнейших успехов и новых побед!

BabySkills төбәкара чемпионаты финалы онлайн-форматта 16 апрельдә узды. Анда илнең 30 регионыннан 27 компетенция буенча 300 дән артык яшь россияле катнашты. Чемпионатның максаты: башлангыч һөнәри юнәлеш бирү моделен булдыру, эшче һөнәрләрнең абруен күтәрү, һөнәрләр буенча балаларның белемнәрен комплекслы бәяләү, бу өлкәдә башлангыч осталыкларын күрсәтү.
Безнең тәрбияләнүчебез Хәйруллин Роберт "ресторан сервисы" компетенциясен тәкъдим итте һәм BabySkills-2022 чемпионаты финалында Россиянең мәктәпкәчә белем бирү учреждениеләрендә тәрбияләнүчеләр арасында мактаулы икенче урынны алды.
Балалар бакчасы мөдире Андреева Лариса Николаевна, өлкән тәрбияче Фәрхетдинова Людмила Константиновна, логопед Иванова Роза Геннадьевна, тәрбияче Ситдыйкова Резедә Азатовнага һәм Роберт әзерләгәннәре өчен әти-әниләргә зур рәхмәтләребезне җиткерәбез.
Алга таба да уңышлар һәм яңа җиңүләр!