В рамках тематической недели по БДД.

Опубликовано: 26.01.2022

В рамках тематической недели по БДД.
Дети учатся играя! Дома безопасностью детей занимаются родители, а в детском саду - воспитатели. Рано или поздно, дети учатся быть самостоятельными и начинают сами, без сопровождения, ходить в школу. Важно, чтобы к этому времени, родители и воспитатели научили ребенка основным правилам поведения на проезжей части.
Воспитанники средней группы "Малыши".
Воспитатель: Чернова В.Е.

Юл хәрәкәте куркынычсызлыгы буенча тематик атна кысаларында.
Балалар уйнып өйрәнәләр! Өйдә балалар куркынычсызлыгы белән ата-аналар шөгыльләнә, ә балалар бакчасында -тәрбиячеләр.
Иртәме-соңмы балалар мөстәкыйль булырга өйрәнәләр һәм үзләре мәктәпкә йөри башлыйлар. Бу вакытка кадәр ата-аналар һәм тәрбиячеләр баланы юл йөрү өлешендә төп тәртип кагыйдәләренә өйрәтергә тиешләр.
Урта төркем тәрбияләнүчеләре. Тәрбияче: Чернова В. Е.