Новогодний утренник

Опубликовано: 23.12.2021

Новогодний утренник

Во второй младшей группе "Капельки" прошел новогодний утренник. Для некоторых воспитанников он стал первым новогодним утренником. К самым маленьким нашим воспитанникам в гости пришли Карамелька и Снеговик. Но самыми главными гостями на утреннике стали Дед Мороз и Снегурочка, которые поздравили детей с Новым Годом и подарили сладкие подарки.

Яңа ел бәйрәме

"Тамчылар" төркемендә Яңа ел бәйрәме үткәрелде. Кайбер укучылар өчен ул беренче Яңа ел кичәсе булды. Карамелка һәм Кар Бабай безнең иң кечкенә укучыларыбызга кунакка килделәр. Ләкин бәйрәмдә иң мөһим кунаклар Кыш Бабай һәм Кар Кыз иде, алар балаларны Яңа ел белән котладылар һәм тәмле бүләкләр тапшырдылар.