Адрес: 423883, РТ, Тукаевский район, с. Кузкеево, ул. Мусы Джалиля, д 37
У нас учатся: 52 ученика, 8 воспитанников
У нас учат: 12 учителей, 2 воспитателя

Новости

Безнең мәктәптә февраль ае “Хәрби-патриотик айлык” дип игълан ителде. Aй дәвамында бик күп төрле класстан тыш чаралар уздырылды.

Опубликовано: 29.02.2012

Китапханәче  Шарипова Р.Н. район  китапханәчеләре  өчен  семинар уздырды. Семинарда  Муса  Җәлилгә  багышлап татар теле һәм әдәбияты укытучысы Кашапова Э.М. “Җәлилчеләр  турниры”   күрсәтте   һәм  Минзәлә  шәһәреннән  Җәлил  музее  җитәкчесе  Алсу  Василевна чакырылды. Ул музей  турында  бик күп мәгълүмат  бирде. Шулай ук  әлеге айлык кысаларында  “Әфганчылар көне”, “Аҗаган” хәрби-спорт   уены, “Ягез, әле, егетләр!”кичәләре уздырылды. Чараларда барлык сыйныф укучылары да актив катнашты. Патриотик җырлар  бәйгесендә  катнашып  Давришов Давид   иң  яхшы  ялгыз җырлаучы  исеменә  лаек булды.