МАДОУ "Детский сад № 415 с татарским языком воспитания и обучения" Советского района г.Казани

Адрес: г. Казань, ул. Каштановая
Телефон: +7(843)-234-24-76
E-Mail: madou.415@tatar.ru
Короткое название: МАДОУ "Детский сад №415"
Руководитель: Кадырова Рузалия Ахатовна
Год основания учреждения: 1961
У нас учатся: 125 воспитанников, иностранных граждан 0

8 март бәйрәменә багышланган кичә!

Опубликовано: 07.03.2018

6-7 март көннәрендә балалар бакчасында һәр төркемдә дә 8 март - әниләр бәйрәме билгеләп үтелде. Бәйрәм бик кызык, матур, югары дәрәҗәдә әзерләнгән иде. Балалар, килгән кунаклар - әниләр, әбиләрне халыкара хатын-кызлар көне белән котлап концерт номерлары күрсәттеләр. Әниләр белән оештырылган уеннар бәйрәмне тагын дп җанландырып җибәрде.

Залны, балаларның костюмнарын әзерләүдә зур өлеш керткән музыка җитәкчесе Ахметова Регина Камильевнага аерым рәхмәтебезне белдерәбез!

Барыгызна да якынлашып килүче Халыкара хатын-кызлар көне белән котлыйбыз!