Спасибо за подарок/Бүләк өчен рәхмәт

Опубликовано: 11.11.2023

Администрация школы, педагоги и учащиеся выражают слова благодарности семье Амировых: Айрату Азатовичу и Гульнаре Рафисовне, которые преподнесли в дар школе пианино. Когда-то этот инструмент радовал звучанием и показывал результаты нашей выпускницы Алии Амировой, которая окончила школу с золотой медалью. Сейчас этот инструмент будет радовать учеников нашей школы. Спасибо за чудесный подарок семье Амировых и всем тем, кто помогал привезти его и установить в актовый зал школы:
Фархутдинову Эльвину Хамисовичу,
Григорьеву Алику Валерьевичу,
Галиуллину Ленизу Марселевичу,
Зарипову Рустаму Нафисовичу,
Халитову  Рафаилю Рашитовичу, Каримову Айдару Альбертовичу, Рахимову Ринату Фадитовичу, Ахметзянову Марату Ильшатовичу, Юзлибаеву Марату Магаф…

Мәктәп администрациясе,    укытучылар, укучылар исеменнән Әмировлар гаиләсенә мәктәбебезгә бирелгән бүләк өчен зур рәхмәтебезне белдерәбез. Бүләк ителгән пианино әле күптән түгел генә мәктәбебезнең элеккеге укучысы, аны  алтын медаль белән тәмамлаган Алия Әмированын уйнавы белән куандыра, хәзер анда укучыларыбыз уйнар дип ышанабыз.  Айрат Азат улы үзе дә мәктәбебезне тәмамлаган. Пианиноны мәктәпкә алып килүче, актлар залына урташтыручылар арасында элеккеге укучыларыбыз, укучыларыбызнын әтиләре бар иде. Рәхмәт Сезгә. Уку йорты һәрчак әти-әниләр, үз укучыларының кайгыртучанлыгын тоеп яши. Балаларга куаныч китергәнегез өчен рәхмәт.