Настольный теннис / өстәл теннисы

Опубликовано: 01.11.2019

31 октября и 1 ноября в МБОУ «Джалильская СОШ №2» прошли  соревнования  по настольному теннису. В них  приняли участие как ученики начальных классов, так и старшеклассники. Были выявлены самые сильные и ловкие ученики . Несмотря на каникулы участников  было много .
Победителями среди мальчиков из начальных классов  стали:
1 Галеев Раиль
2 Садыков Ильназ
3 Шарафутдинов Амир
4 Гадиев Данияр
И среди девочек
1 Хасаншина Ралина
2 Халитова Румия
3 Абдуллина Камила
4 Гимазетдинова Ландыш
И победителями среди юноши 13-16 лет
1 Башаров Айнур
2 Тараров Данил
3 Сахапов Ильфат
И среди девушек
1 Марданова Индира
 2 Нуретдинова Наиля
3 Петухова Лиана
Победителям были вручены  грамоты и подарки.  Все остальные участники также не остались без внимания, им были выручены утешительные призы. Выражаем благодарность организаторам соревнований. А всем участником желаем успехов и новых побед!

31 октябрь һәм 1 ноябрь көнне Җәлил икенче урта мәктәбендә өстәл теннисы буенча ярышлар узды. Аларда башлангыч сыйныф укучылары да, өлкән сыйныф укучылары да катнашты. Иң көчле һәм җитез укучылар ачыкланды . Каникуллар булуга карамастан, катнашучылар күп иде .
Менә алар башлангыч сыйныф малайлары арасында җиңүчеләр:
1 Галиев Раил
2 Садыков Илназ
3 Шәрәфетдинов Әмир
4 Һадиев Данияр
Кызлар арасында да
1 Хасаншина Ралина
2 Халитова Румия
3 Абдуллина Камилә
4 Гимазетдинова Ландыш
13-16 яшьлек егетләр арасында да җиңүчеләр:
1 Бәшәров Айнур
2 Тараров Данил
3 Сәхапов Илфат
Кызлар арасында да
1 Мәрдәнова Индира
 2 Нуретдинова Наилә
3 Петухова Лиана
Җиңүчеләргә грамоталар һәм бүләкләр тапшырылды.  Калган катнашучылар да игътибардан читтә калмады, аларга кызыксындыру бүләкләре тапшырылды. Ярышларны оештыручыларга рәхмәт белдерәбез. Ә барлык катнашучыларга уңышлар һәм яңа җиңүләр телибез!