Новый директор / Яңа директор

Опубликовано: 13.09.2019

10 сентября на пост директора Джалильской СОШ №2 встал Ильдаров Айдар Ильдарович, чем мы его и поздравляем! Мы надеемся что его приход ознаменует собой большие  перемены и открытие новых возможностей в нашей школе.Так же хотим отметить, что имея опыт работы в нашем слаженном коллективе, Айдар Ильдарович как никто другой способен раскрыть потенциал нашего учебного заведения.

10 нчы сентябрь көнне Җәлил икенче урта мәктәбе директоры постына Илдар улы, без аны чын күңелдән котлыйбыз! Без аның килүе зур үзгәрешләр һәм безнең мәктәптә яңа мөмкинлекләр ачар дип ышанабыз.Шулай ук шуны да билгеләп үтәсе килә, безнең бердәм коллективта эшләү тәҗрибәсе булган Айдар Илдар улы безнең уку йортының потенциалын беркем дә ача ала.