Геройлардан үрнәк алабыз / Мы равняемся героям

Опубликовано: 15.12.2018

14  нче  декабрь  көнне   районның Бөек ватан сугышы һәм крайны өйрәнү музеенда   “Геройлар  безнең   арада” дип аталган стена газеталары  конкурсының  бүләкләү  тантанасы булды. Мәктәбебездән  Закирова  Алсу һәм  Алия,  Әмирханов  Зиннур  Дипломга  лаек  булсалар,  Идрисова  Диана (җитәкчеләр  Шәйдуллина  Л.К.  Шәйдуллина  Ч.К.)  җиңүче  булды, 1нче  дәрәҗә  Диплом   һәм  премия  белән  бүләкләнде.  Укучыларны  котлыйбыз, иҗади   уңышлар  телибез.

14  декабря  в   районном  музее  Великой  Отечественной  войны  и  краеведения  прошло награждение   участников    районного  конкурса   стенгазет   “Герои  среди  нас” приуроченного   ко  Дню  Героев  Отечества.  Из  нашей  школы  Дипломами  за  участие  были  награждены  Закирова  Алсу  и  Алия,  Амирханов  Зиннур.  Ученица  8а  класса  Идрисова  Диана (руководители Шайдуллина  Л.К. Шайдуллина  Ч.К.)  стала  победителем,  была  награждена   Дипломом I степени  и  денежной  премией.  Учеников  поздравляем  и  желаем  творческих  успехов.