Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Поздравление Юбиляра /Юбилярны Котлау

Опубликовано: 01.11.2022

Сегодня мы поздравляем нашу дорогую коллегу, учителя физики - Халикову Лизу Ахатовну! 50-летний юбилей - новая жизнь и новые чувства! Дорогая Лиза Ахатовна! Желаем Вам крепкого здоровья, душевного спокойствия. Примите Ваш любимый букет цветов и искренние поздравления. Желаем Вам успехов в работе, семейного благополучия, долголетия. С пятидесятилетием Вас!

Бүген   кадерле коллегабыз, физика укытучысы - Халикова Лиза Әхәт кызын гомер бәйрәме белән   котлыйбыз! 50 яшьлек юбилей - яңа тормыш һәм яңа хисләр! Кадерле Лиза Әхәт кызы! Сезгә ныклы сәламәтлек, бехетле озын гомер, җан тынычлыгы телибез. Яраткан чәчәкләр бәйләмен, изге котлауларны кабул итеп алыгыз.Киләчәктә дә эшегездәдә уңышлар, гаилә иминлеге, якыннаргызның кадер-хөрмәтенә төренеп, озын-озак бәхетле гомер кичерүеңне телибез.