Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Һөнәри конкурслар дәвам итә / Продолжаются конкурсы профессионального мастерства педагогов

Опубликовано: 13.02.2021

11нче февральдә тәрбия һәм өстәмә белем бирү өлкәсендә эшләүче педагогик хезмәткәрләрнең һөнәри осталык конкурсларының муниципаль этаплары узды. Мәктәбебез данын яшь укытучыбыз Ильдаров Алмаз Илдар улы һәм башлангыч сыйныфлар укытучысы «Оста куллар» түгәрәге җитәкчесе Шәңгәрәева  Нәзифә Наил кызы яклады. «Йөрәгемне балаларга бирәм» дип аталган бу конкурста Алмаз Илдар улы призер исеменә, Нәзифә Наил кызы катнашучы таныклыгына ия булды. Мөгаллимнәребезне котлыйбыз, уңышлар телибез.

11 февраля на базе МБОУ «Петрозаводская СОШ» состоялся муниципальный тур  конкурса  «Воспитать человека» и конкурса профессионального мастерства «Сердце отдаю детям». В последнем честь нашей школы защищали учитель технологии Алмаз Ильдарович Ильдаров, учитель начальных классов Шангараева Назифа Наиловна. Алмаз Ильдарович стал призером конкурса, Назифа Наиловна награждена Грамотой за активное участие. Поздравляем коллег и желаем им успехов.