Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Муниципальный этап Всероссийского конкурса «Учитель года – 2021» / «Ел укытучысы–2021» бәйгесенең муниципаль этабы

Опубликовано: 16.01.2021

Сегодня состоялась торжественная церемония закрытия муниципального этапа Всероссийского конкурса «Учитель года – 2021». Поздравляем призера конкурса в номинации «Учитель (родного) татарского языка и литературы» Шайдуллину Чулпан Камиловну и участника конкурса в номинации «Педагогический дебют» Гафиятуллину Ранию Ильфаковну. Желаем им творческих успехов.

Бүген   «Ел укытучысы–2021» Бөтенроссия бәйгесенең муниципаль этабын ябу тантанасы узды. Әлеге бәйгенең «Иң яхшы татар теле һәм әдәбияты укытучысы» номинациясендәге призеры Шәйдуллина Чулпан Камил кызын һәм «Педагогик дебют номинациясе»ндә катнашкан рус теле һәм әдәбияты укытучысы Гафиятуллина Рания Илфак кызын тәбрик итәбез,  аларга уңышлар, яңа үрләр телибез.