Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Вручение баскетбольных мячей/ Баскетбол туплары тапшыру

Опубликовано: 25.01.2019

25 января 2019 года в МБОУ "Джалильская СОШ №2" было  организовано торжественное вручение баскетбольных мячей участникам Чемпионата школьной баскетбольной лиги "КЭС- БАСКЕТ". В мероприятии приняли участие: заместитель директора по учебной работе Шаяхметов Ф.Г., заместитель директора по ВР Валеева Э.И., учителя физической культуры, педагоги-организаторы и капитан команды ДСОШ №2  Данил Баянов. В рамках этого мероприятия была проведена товарищеская игра среди 8-х классов.

2019 елның 25 гыйнварында Җәлил икенче урта мәктәбендә "КЭС - БАСКЕТ" мәктәп баскетбол лигасы чемпионатында катнашучыларга баскетбол тупларын тантаналы тапшыру оештырылды. Чарада мәктәп директорының укыту эшләре буенча урынбасары Шәяхмәтов Ф. Г., тәрбия эшләре буенча директор урынбасары Вәлиева Э. И., физик культура укытучылары, педагог-оештыручылар һәм 2нче мәктәп командасы капитаны Данил Баянов катнашты. Әлеге чара кысаларында 8 нче сыйныф укучылары арасында иптәшләрчә уен үткәрелде.