Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Зональный семинар учителей начальных классов/Башлангыч сыйныф укытучыларының зона семинары

Опубликовано: 22.11.2018

22 ноября в МБОУ «Джалильская СОШ №2» прошел зональный семинар учителей начальных классов на тему: «Формирование читательской компетентности в начальной школе». В семинаре приняли участие учителя начальных классов Альметьевского, Азнакаевского, Сармановского районов. Гости посетили фрагменты уроков, внеурочных занятий и внеклассное мероприятие. Семинар достиг поставленной цели, так как участники отметили высокий уровень всего мероприятия и профессионализм педагогов.

22 ноябрьдә “Икенче санлы Җәлил урта гомуми белем бирү мәктәбе”ндә “Башлангыч сыйныфларда уку компетентлыгын формалаштыру” дигән темага зона семинары булып узды. Азнакай, Әлмәт, Сарман районнарыннан килгән кунаклар дәрес фрагментлары, дәрестән тыш эшчәнлек шөгыльләрендә булдылар, дәрестән тыш чаралар карадылар. Үзләре дә эш алымнары белән уртаклаштылар. Үткәрелгән чараларга югары бәя бирделәр.