Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Соревнования по плаванию/Йөзү ярышлары

Опубликовано: 09.04.2018

8 апереля в Черемшане прошли соревнования по плаванию на Кубок Главы, где приняли участия команды Нурлата, Новочешминска, Алексеевска. Наша команда  п.Джалиль показала очень хороший результат во всех видах плавания.
Юсупов Динар - 1 место
Баянов Данил - 3 место
Давыдова Надежда - 1 место
Сафиуллина Илиза - 1 место
Латифуллина Азалия - 3 место
Чекина Анастасия - 1 место
Сулейманов Марсель - 2 место
Гаскарова Камилла - 3 место
Мифтахов Нияз - 1 место
Нигматуллин Наиль - 2 место
Степанова Русана - 3 место
Хабибуллина Диляра - 4 место
В эстафетном плавании команда девочек завоевала 1 место, так же команда мальчиков в эстафете удостоилась 1 места.
И в общекомандном зачете команда п.Джалиль завоевала 1 место и была награждена Кубком.

8 нче апрельдә Чирмешән районында район башлыгы кубогына йөзү ярышлары булып узды. Ярышта Норлат, Алексеевск, Җәлил бистәсе командалары чыгыш ясады. Безнең команда бик яхшы нәтиҗә күрсәтте.
Кызлар һәм егетләр командалары эстафетада беренче урын алдылар. Команда беренче урынны яулады һәм кубок белән бүләкләнде.