Новости школы/Мәктәп яңалыклары

Нәтиҗәләр билгеле булды...

Опубликовано: 16.02.2016

Муса Җәлил шигырьләрен сәнгатьле укучылар бәйгесенең нәтиҗәләре билгеле булды. Озак нәтиҗә ясамавыбыз өчен гафу үтенәбез. Эш искиткеч җаваплы булды. Килгән 680 эш арасыннан сайлап алу зур осталык, вакыт һәм түземлелек сорады. ТАТМЕДИА АҖнең “Сарман мөхәррият үзәге” филиалы коллективы,  Җәлил сәнгать мәктәбе укытучылары, башлангыч сыйныфлар һәм татар теле һәм әдәбияты укытучыларының  утырышыннан  соң  җиңүчеләр итеп түбәндәге укучылар билгеләнде:

Әлфинур Бәдертдинова,  Сарман районы Сарман мәктәбе укучысы;   Гельманов Вильдан, Бөгелмә шәһәренең 5 нче мәктәбе укучысы, Мисбахова Эльза, Түбән Кама шәһәренең  19 мәктәбе укучысы,  Фаррахова Таңсылу Актаныш районы Иске Кормаш мәктәбе  укучысы, Зарипова Таңсылу, Арчаның 7 нче мәктәбе укучысы, Якупов Илназ, Сарман районы Җәлил гимназиясе укучысы.

Без аларны конференциянең йомгаклау тантанасына чакырабыз. Аларның чыгышы бәйрәмебезне тагын да күркәмләндерер. Көтәбез.

Калган барлык катнашучыларга  18 нче февральдән соң заявкаларда күрсәтелгән  электрон адреслар буенча  дипломнар  җибәреләчәк.