Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение- «Сатышевский детский сад «Кояшкай» Сабинского муниципального района РТ»

Адрес: 422070, Республика Татарстан, Сабинский муниципальный район, с.Сатышево, ул.Кутузова, д.1
Телефон: +7(843)-624-85-03
E-Mail: DsadC.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБДОУ- «Сатышевский детский сад «Кояшкай» Сабинского муниципального района РТ»
Руководитель: Габдрахманова Венера Рафаэловна
У нас учат: 3 воспитателя

Бездә семинар!

Опубликовано: 29.02.2016

29 февраль конне - бездэ семинар булып узды.

Семинарда кечкенэлэр группасында Чулпан Ризвановна "Йомры икмэкнен урманга сэяхэте"- дэрес йомгаклау  курсэтте. Зурлар группасында Лэйлэ Рафаэловна "Математик КВН"  уткэрде. Кунел ачу, "Эбием кунел сандыгы"  Флера Хамитовна белэн Алсина Фидаилевна бик матур оештырдылар. Семинар ахрында чыгыш ясаган Габделэхэт бабайнын чыгышы барсында тан калдырды! .Ул тальян гармунында уйнап, анын килеп чыгышында сойлэде.  Хормэтле коллегалар тырышлыгыгыз очен барыгызга рэхмэт! Эзерлек барышында курсэткэн ярдэмнэре очен эти-энилэр, эби-бабайларгада бакчабыз исеменнэн олы рэхмэтебезне житкерэбез!!!