С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

МБДОУ «Шеморданский детский сад №2 «Теремок» Сабинского муниципального района РТ

Адрес: г. Шемордан, ул. Молодёжная, д. 15 а
Телефон: +7(843)-623-22-77
E-Mail: Dsadshem2.Sab@tatar.ru, teremok.detsad2@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ "Шеморданский детский сад №2 "Теремок"
Руководитель: Каримова Гульнара Раульевна

Ташбака белән танышу. Уртанчылар төркемендә ачык шөгель.

Опубликовано: 18.04.2024

"Күчтәнәч" тапшыруын караганыгыз бар мы? Буген безнең балаларга кунакка Йомшаккай килде! "Серле тартма" да алып килде. Ә анда чып -чын ташбака! Айгөл Хакимулловна үзедә шаккатты. Менә шул ташбака белән танышып, аны күзәтеп, тизәйткеч өйрәнеп, торле материаллардан да ташбака ясап карап, үтте бүгенге шөгыль. Йомшаккай да буш кул белән китмәде, тиз һәм кызык ысул белән балалар бизәгән ташбаканы, истәлек итеп  алып китте!