Муниципальное бюджетное учреждение дополнительного образования «Центр детского творчества Сабинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 422060, Республика Татарстан, Сабинский район, пгт Богатые Сабы, ул.З.Юсупова, дом 32
Телефон: +7(843)-622-44-59;+7(843)-622-33-89
E-Mail: sentrsaba@yandex.ru
Короткое название: МБУ ДО "Центр детского творчества"
Руководитель: Галимова Регина Владимировна

Сәләтле җәй башланды...

Опубликовано: 03.07.2015

2 июль көнне “Сәләт – Саба” аланы үз эшен башлап җибәрде. Иртән исә сәлкешләр килүенә әйдаманнар күңелле квест әзерләгәннәр иде. Гомумән, көн нәтиҗәле һәм тыгыз үтте. Көн буена төркемнәр газета чыгарып, үзләренең төркем презентациясенә әзерләнделәр. Кичке чарада төркемнәр презентациясе булды. Шул ук вакытта фестивальгә әзерлек гөрләде.

Әлеге сменада барлыгы 70 бала ял итәчәк.  Төрле кызыклы чаралар, берсеннән – берсе мавыктыргыч дәресләр, күнекмәләр, әңгәмәләр... 3 атна дәвамында болар бары да оештырылачак.  Балалардан бөркелгән нур әйдаманнарга көч биреп тора! Киттек, хәерле сәгатьтә!

эш планы