Муниципальное бюджетное учреждение дополнительного образования «Центр детского творчества Сабинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 422060, Республика Татарстан, Сабинский район, пгт Богатые Сабы, ул.З.Юсупова, дом 32
Телефон: +7(843)-622-44-59;+7(843)-622-33-89
E-Mail: sentrsaba@yandex.ru
Короткое название: МБУ ДО "Центр детского творчества"
Руководитель: Галимова Регина Владимировна

Чыгарылыш кичәсе-2014

Опубликовано: 25.06.2014

25 нче июнь көнне мәктәп тәмамлаган 11нче сыйныф укучылары өчен районкүләм чыгарылыш кичәсе үтте. 303 егет-кызның  23енә укуны “гел бишле”гә генә тәмамлаган өчен махсус аттестатлар бирелде, аларга киләчәктә РФнең медале тапшырылачак.. Чыгарылыш сыйныф укучыларына белем турында беренче документларын – аттестатны сыйныфташлары, әти-әниләре каршында гына түгел, район халкы алында тапшырдылар. Укучыларны район хакимияте башлыгы, район мәгариф бүлеге начальнигы, класс җитәкчеләре, ата-аналары котлады. Спортта яхшы күрсәткечләргә ирешкән, районның мәдәни тормышында кайнаган укучылар Мактау грамоталары белән бүләкләнде. Чыгарылыш кичәләре әле мәктәпләрдә дә дәвам итәчәк. Укучыларны алда сикәлтәсез тигез юллар, яхшы остазлар, зур җиңүләр көтсен. Ак юл сезгә, яшьләр!