Муниципальное бюджетное учреждение дополнительного образования «Центр детского творчества Сабинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 422060, Республика Татарстан, Сабинский район, пгт Богатые Сабы, ул.З.Юсупова, дом 32
Телефон: +7(843)-622-44-59;+7(843)-622-33-89
E-Mail: sentrsaba@yandex.ru
Короткое название: МБУ ДО "Центр детского творчества"
Руководитель: Галимова Регина Владимировна

Район балалар думасы

Опубликовано: 28.04.2014

Бүген 28 нче апрель көнне Район балалар думасының чираттагы утырышы булып узды. Сессиянең көн тәртибе буенча көннең беренче өлешендә Район балалар думасы спикеры Гөлнәзирә Газизованың икенче ярты еллыкка отчёты тыңланылды. Икенче өлешендә Шекше урта мәктәбе активисты Айгөл Габдулхакова “Лидер года-2014” тә катнашу тәэсирләре белән уртаклашты.Утырыш дәвамында комитет җитәкчеләре һәм ярдәмчеләре сайланылды. Көннең дүртенче өлешендә 9 майга багышланган рәсемнәр ясалды һәм Дума утырышы флеш-моб биюе белән тәмамланды.